O mnie

Dzień Dobry, nazywam się Paweł Handke, moją pasją są nieruchomości. Od sześciu lat pomagam moim klientom w kwestii finansów osobistych. W zakres moich działań wchodzi m.in. zakup nieruchomości uzyskanie niezbędnego finansowania, zabezpieczenia emerytalne oraz życia I zdrowia. Wspólnie z moimi klientami ściśle koncentruje się na zaplanowaniu odpowiednich działań, które mają na celu nabycie wymarzonego mieszkania lub budowę upragnionego domu. Jako Ekspert Finansowy mogę podzielić się swoją wiedzą nie tylko z zakresu ekonomii, ale również z dziedziny prawa. Przez wiele lat pracowałem w Kancelariach Prawnych, gdzie zdobyłem bogate doświadczenie z zakresu ochrony praw konsumenckich klienta, pełniąc funkcję analityka co zdecydowanie wyróżnia mnie na rynku finansowym. Zawsze reprezentuję interesy mojego klienta prowadząc negocjacje z bankami. Chętnie dzielę się trafnymi spostrzeżeniami. Przygotowuję indywidualne analizy. Wybierając mnie jako partnera do współpracy możesz liczyć na moje wsparcie oraz poradę. Nie tylko w trakcie procesu kredytowego ale również po finalizacji transakcji. Zawsze możesz zadzwonić i umówić się na spotkanie aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie na nurtujące Cię kwestie.

Współpracując ze mną możesz tylko zyskać, ponieważ za moje usługi nie pobieram prowizji. Najlepszą formą zapłaty są polecenia moich zadowolonych klientów. To one dają mi satysfakcję I chęć niesienia pomocy innym. Jako agent posiadam w portfelu kilkadziesiąt firm, z których jestem w stanie wyłuskać najlepszą dla Ciebie ofertę. Działam na terenie Polski centralnej w województwach: Dolnośląskie, Mazowieckie, Łodzkie, Opolskie i Wielkopolskie. W szczególności są to miasta takie jak: Wrocław, Warszawa, Łódź, Opole, Poznań.

Jak zacząć?

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie kroki należy podjąć możesz zadzwonić lub zostawić kontakt do siebie. Do moich klientów oddzwaniam w przeciągu 24h, nie dłużej. Po latach doświadczeń wiem, że dobry kontakt stanowi podstawę długotrwałej współpracy.

Umawiając się na spotkanie ze mną dowiesz się:

1. Jaka jest Twoja zdolność kredytowa

2. Jaka będzie wysokość raty

3. Na jaki okres możesz rozłożyć kredyt

4. Porównasz najlepsze oferty dostępne na rynku

5. Dowiesz się jakie są mocne i słabe strony danej oferty

6. Poznasz wszystkie koszty kredytowe około kredytowe

7. Ile Cię to będzie kosztować

Wybierając mnie jako Twojego eksperta finansowego, masz pewność, że ze mną dostaniesz najlepszą ofertę dostępną na rynku. Jak to możliwe? W swoim portfelu, posiadam kilkanaście propozycji kredytowych, które oferują dostępne banki. Umawiając się ze mną na spotkanie przeanalizujemy wszystkie możliwości, z których będziemy mogli skorzystać. Rozważymy za i przeciw, następnie w Twoim imieniu wyślę wnioski do trzech banków. Z czego ostateczne po przygotowaniu warunków współpracy wybierzemy jedną, tą najbardziej korzystną dla Ciebie.

Nigdy nie stawiam wszystkiego tylko na jedną kartę. Dokonując tak ważnych decyzji w swoim życiu należy sprawdzić kilka wariantów i zawsze być zabezpieczonym. Wybierając swój zawód kierowałem się tym aby pomagać moim klientom w sposób rzeczywisty. Niekoniecznie proponować tylko jedno z góry określone rozwiązanie. Dzięki czemu realizacja pierwszej transakcji dla mnie odznacza przywitanie i dalszy kontakt po jej finalizacji.